LET’S HUNNY
Z MIŁOŚCI
DO ZWIERZĄT

HUNNYDESIGNED BY PETS

HUNNY jest niezależną pracownią artystyczną skupiającą miłośników zwierząt. Pasjonuje nas tworzenie odważnych, estetycznych i funkcjonalnych produktów przeznaczonych dla naszych pupili. Inspiracje czerpiemy z obserwacji małych szczegółów, które nas otaczają. Patrzymy na otaczający nas świat z perspektywy czworonoga. Ten świat jest inny – bardziej wymagający. Dobry projekt, niezapomniane historie i wielkie przygody naszych zwierząt są kanwą, na bazie której kiełkują pomysły. Pielęgnujemy te pomysły, zastanawiamy się czy na taki sam pomysł wpadłby jeden z naszych psów czy kotów. Pytamy je o zdanie – a one machną łapą lub zamerdają ogonem aprobując nasze pomysły.

Jesteśmy projektantami a zarazem miłośnikami zwierząt. Nowe i oryginalne pomysły to nasza specjalność – często pochodzą z „pierwszej łapy” – czyli od naszych pupili. Rozumiemy się z naszymi czworonogami, wiemy kiedy są szczęśliwe a kiedy mają gorszy dzień. Bazując na tych doświadczeniach projektujemy, testujemy, poprawiamy i ruszamy z produkcją. Eksperymentujemy z różnymi materiałami, aby dobrać takie, które zwiększają funkcjonalność i pięknie wyglądają. Szyjemy nasze rzeczy u siebie na miejscu – dzięki temu mamy pełną kontrolę nad jakością naszych produktów. W pracowni często pojawiają się nasi kudłaci przyjaciele i dbają aby wszystko było na najwyższym poziomie.

74%
ZJEDZONE PRZYSMAKI

PRZESZLIŚMY DŁUGĄ DROGĘ

57%
NOWYCH PROJEKTÓW
0
USZCZĘSLIWIONE PSY I KOTY
100%
WYSŁANYCH PRZESYŁEK
66%
WYPITYCH KAW

DRUŻYNA KREATYWNA

 • Beja – owczarek niemiecki
  Beja – owczarek niemieckiSpecjalistka ds. wygody

  Beja – owczarek niemiecki – sprawdza każde legowisko pod kątem wygody, wytrzymałości i jakości wykonania. Jest bardzo uważna – jej nos wskaże każde niedociągnięcie – na szczęście nie ma zbyt dużo pracy.

  W wolnych chwilach Beja staje się niezwykłym psem pasterskim – nie pozwala nikomu oddalić się od stada, druga natura – to aportowanie – każdy latający obiekt jest godny przyniesienia do przewodnika. Nie ma znaczenia czy to piłka, gryzak czy latający wesoło komar.

 • Aslan – yorkshire terrier
  Aslan – yorkshire terrierSpecjalista ds. designu

  Aslan – niesamowity yorkshire terrier – jest prawdziwym psem polującym. Przekopie każdą łąkę w poszukiwaniu myszy czy innych gryzoni. Kanapowcem nie jest aczkolwiek ceni sobie wygodę i estetyczne otoczenie.

  Zmęczony po przekopaniu łąki lubi położyć się w wygodnym i cieplutkim legowisku. Sam wskazuje, które legowisko zasługuje na jego względy. Podobno kształcił się we Włoszech w szkole designu. Został relegowany bo zniszczył ogródek warzywny na dziedzińcu…

   

 • Rico – chihuahua
  Rico – chihuahuaSpecjalista ds. ochrony

  Rico – okoliczny zawadiaka. Wielki sercem – mały ciałem, obdarzony nieprzeciętnym sprytem. Chroni naszych pracowników i ich tajemnice. Każdy schodzi mu z drogi – wiadomo – nie warto zaczynać z Rico…

  W wolnych chwilach… Rico nie ma wolnych chwil – jest cały czas na służbie, nawet kiedy śpi (my wiemy, że on nie śpi – po prostu obserwuje otoczenie spod przymrużonych powiek). Podobno widziano go na magazynie jak przytulał się do pluszowej zabawki… ale nikomu o tym nie powiemy!

CO PISZĄ O NAS KLIENCI

Dla mojej Winnie kupiłam legowisko w sklepie Hunny i jestem bardzo miło zaskoczona. Szybka wysyłka, towar dobrze zapakowany, dobry kontakt ze sklepem. Samo legowisko wygląda dokładnie jak na zdjęciach, a chyba nawet czasami lepiej. Zdjęcia nie oddają miękkości i puszystości legowiska. Niebawem kupię jeszcze jedno. Pozdrawiam serdecznie.
Cieszę się, że można kupić szyte w kraju i tak ładne legowisko. Zrywają one ze sztampą i są jedyne w swoim rodzaju. Widać, że producent nie oszczędzał na materiałach. Jakość wykonania też na wysokim poziomie. Polecam.
Kupiłem to legowiska dla swojego kota - i w zasadzie okazało się, że to legowisko pełni dwie funkcje - do spania i do zabawy. Frędzle są na chwilę obecną ulubioną zabawą kota, a jak już się zmęczy to może się na nich wyspać.
Bardzo porządne legowisko dla psa. Jimmy od razu je polubił. Legowisko jest porządnie uszyte, wykorzystane są milusie materiały. Poza tym ten wygląd - jest niepowtarzalny - wszyscy znajomi pytają się czy jest robione na zamówienie - bo idealnie pasuje do wystroju mojego mieszkania.